Kultūros uostasKultūros uostasKultūros uostasKultūros uostas
  • Renginiai
  • Klaipėdai 770
  • Apie projektą
  • Video
  • Kontaktai

Pauliaus Ignatavičiaus debiutinis albumas “Šuolis”: ironiškas žvilgsnis į gyvenimo patirtis

    Pagrindinis Naujienos Pauliaus Ignatavičiaus debiutinis albumas “Šuolis”: ironiškas žvilgsnis į gyvenimo patirtis
    ToliauAtgal

    Pauliaus Ignatavičiaus debiutinis albumas “Šuolis”: ironiškas žvilgsnis į gyvenimo patirtis

    By Živilė Putnienė | Naujienos | Comments are Closed | 2021-11-08 | 0

    Teksto autorė: Ingrida Milašiūtė

    Teatro aktorius ir režisierius, “Auksinio scenos kryžiaus” nominantas Paulius Ignatavičius klausytojams pristatė naują savo darbą – debiutinį mini albumą “Šuolis”, kuriame skamba ir spektaklių “Pizdukas” (rež. Paulius Ignatavičius), “Remyga” (rež. Oskaras Koršunovas) dainos.

    “Sudėjau įvairias savo gyvenimo patirtis” – interviu pasakoja autorius, neslėpdamas ir jautrių temų apie kovą su depresija, gyvenimo bei kūrybos pokyčius. 

    Visuomenėje esate labiau žinomas kaip teatro kūrėjas, režisierius. Kokią vietą Jūsų gyvenime užima muzika?
    Manau, kad labai didelę vietą. Kai kuriu spektaklius ar ruošiuosi vaidmeniui, kol neišgirstu spektaklio, kol negirdžiu, kas ten skamba, kokia jo atmosfera, tol nematau ir paties spektaklio. Grojimas prasidėjo dar nuo paauglystės laikų, bet  rimčiau tuo užsiimti mane pastūmėjo žmona Justė. Prieš kelerius metus su draugais Šiaulių dramos teatre susikūrėme grupę ir padarėme koncertinę programą Teatro dienai, nuo to viskas ir prasidėjo. Tikrai esu dėkingas tiek Aidui Matučiui, tiek Severinui Norgailai už tai, kad  taip drąsiai pradėjome groti. Nuo to laiko muzika lydi mane ir iš tikrųjų užima svarbią vietą. Kažkas joje yra tokio, kas padeda susitvarkyti ir su psichologinėmis problemomis, įvairiomis stresinėmis situacijomis. Iš savęs išeini, ir ta neverbalinė kalba stipriai padeda atrasti gyvenimo džiaugsmą.

    Kiek Jūsų paties yra kuriamoje muzikoje?
    Kai išreiški savo patirtis ir sudedi jas į dainą, kai nebijai kalbėti apie tai, nebijai dainuoti apie tai, sudedi daug savęs, meilės, savo išgyvenimų, nemeluoji pats sau, tai iš tikrųjų ir tau palengvėja. Iš tikrųjų daug gyvenimo patirčių nusėda į dainas, ir daug savęs aš atrandu. Jauti adrenaliną, jauti kūrybos džiaugsmą, ir kur kas lengviau pasidaro ant širdies.

    Minėjote, kad nematote spektaklio, kol negirdite muzikos jame. O pats Teatras – kiek jis įkvepia muzikai?
    Nuo spektaklio “Pizdukas” nusprendžiau pats kurti muziką, ji netgi buvo nominuota “Auksiniam scenos kryžiui”. Tai padrąsino mane. Spektaklyje buvo kažkokia sinergija tarp muzikos, tarp to, ką aš kūriau, ir temos. Teatras įkvepia muzikai. Kartu su Eligijumi Žilinsku, Gintu Gascevičiumi, Severinu Norgaila, Luku Malinausku kūrėm muziką Oskaro Koršunovo režisuotam spektakliui “Remyga” Šiaulių dramos teatre. Kai režisierius nusako temą, stilistiką, pradedi kurti… Manau, kad būtent spektaklių temos įkvepia kūrybai.

    Ar teko mokytis muzikos?
    Nesimokiau muzikos mokykloje, bet mokausi dabar! Pradėjau mokytis pas profesionalius mokytojus dainavimo ir grojimo gitara. Kada, jei ne dabar? Po tiek laiko nusprendžiau, ir man tai labai patinka, įkvepia toliau dirbti, toliau mokytis, ką dar reikia išmokti.

    Ir kūrybinis procesas turbūt vyksta prie gitaros stygų?
    Taip, kiekvieną dieną vyksta kūrybinis procesas.

    Neseniai išleidote debiutinį autorinį albumą “Šuolis”. Papasakokite jo atsiradimo istoriją.
    Na, albumo atsiradimo istorija iš tikrųjų labai banguota. Su Valstybinio Šiaulių dramos teatro aktoriais Severinu Norgaila, Aidu Matučiu turėjome subūrę grupę “Church On Wheels”, bet taip nutiko, kad išėjęs iš teatro meno vadovo pareigų persikėliau atgal į Vilnių. Mūsų susitikimai natūraliai retėjo, ir vėlgi – mano žmona sako: “Reikia albumo, Pauliau”. Sakau: “Bus”. Šiauliuose susipažinau su Eligijumi Žilinsku, kuris padėjo įrašyti visas dainas. Iš tikro didelis “ačiū” jam, kad taip kantriai ir maloniai dirbo kartu. O pačios dainos per tą laiką subrendo. Albume yra kelios spektaklių dainos. “Tu mano lobis” iš spektaklio “Remyga” – daina, kurios atsiradimo istorija taip pat labai juokinga ir įdomi: mano žmona papasakojo apie buvusį  paauglystės laikų draugą, kuris buvo Panevėžio gaujos narys, sėdėjo kalėjime, ir iš tos patirties gimė daina – apie savotiškus Boni ir Klaidą, kurie eina vogti į stotį, ten uždarbiauti. Iš tos ironijos ir gimė ši daina. Taip pat yra spektaklio “Pizdukas” daina – ant ironijos ribos, kalbanti apie kito baimę. Ji ironiškai klausia, ar tikrai Lietuva yra tik lietuviams: “Lietuva yra balta ir tik mums ji teskirta”. O visas albumas pavadintas pagal dainą “Šuolis”. Ji irgi ironiška – save ironizavau. Teko pagulėti psichiatrinėje ligoninėje, po vieno šuolio ant mašinos stogo, po panikos atakos. Tai daina apie depresiją, apie tai, kaip reikia nepasiduoti, negalvoti, kad liga valdo tave. Negali nurašyti visko ligai – turi suprasti, kad čia tu esi tas, kuris valdo savo emocijas. Kuris gali išlipti iš ten, ir tereikia padaryti tą šuolį. Suprasti, kad niekas kitas, tik tu pats gali išeiti iš ligos. Albumas taip ir pavadintas – kartu ironiškai, kartu rimtai. Yra daina “Tėvui”, kuris pernai mirė – tai irgi tokia jautri tema. Turbūt susikaupė daug tų patirčių, praėjo kažkoks etapas, ir norėjosi jį apibendrinti.

    Suprantu, kad Jūsų dainose yra labai daug vietos tekstui. Kaip apibūdintumėte muzikinę raišką?
    Žanrą su Eligijumi Žilinsku, prodiusavusiu ir kartu įrašiusiu albumą, įvardintume kaip bard-pop. Nesu didelis dainuojamosios poezijos mėgėjas, bet vis tiek tos poezijos yra daug, ir ji dainuojama. Mes ieškojome tos raiškos, buvo minčių ir grupę pajungti, bet galiausiai apsisprendėm ties akustiniu variantu. Man jis buvo kažkoks paprastas, kuriame ta žinutė, pati mintis labiau išsigirsta.

    Užsiminėte, kad teko kovoti su depresija. Tai, be abejo, stipri emocinė patirtis. Kiek pažinote save mėgindamas įveikti tas būsenas?
    Man patinka Jimo Carrey, kuri irgi su tuo susidūręs, pasakymas: “Depresija yra gilus poilsis”. Kūnas, personažas, kurį tu turi, kaukė, kurią vaidini – viskas, ji nebeveikia. Ir metas yra pervertinti, gal net susikurti save iš naujo. Nebegali meluoti sau. Nors liga nėra lengva, bet kartu leidžia pervertinti vertybes: kas tau yra svarbu gyvenime, ką tu iš tikro nori kurti, ką nori daryti. Tai toks vidinės tiesos filtras. Liga padeda suvokti, kad turi kažką keisti – požiūrius, įpročius… Alkoholio atsisakiau, supratau, kad ne ten kažkur viskas eina.

    Kūryba ir psichika – tampriai susiję dalykai. Ar atradote kūrybinės energijos klaidžiodamas po savo sielos labirintą?
    Aš gal pasakyčiau taip: dažnai teatras išardo žmogų. Jis dekonstruoja žmogų, jo vaizduotę. Nežinau, iš kur atėjęs tas supratimas, kad menininkui kuriant reikia kentėti. Būtent depresijos metu aš supratau, kad per kančią nebekursiu. Atėjo toks suvokimas, kad užtenka kentėti, užtenka save ardyti, dekonstruoti, alinti. Liga man padėjo atrasti, kad norisi kurti iš pilnatvės ir harmonijos jausmo. Davidas Lynchas kalba apie tai, kad menininkas kaip tik yra kūrybingiausias, kai yra pavalgęs, kai yra dvasinėje harmonijoje, pakilime – tada jis gali kurti stebuklingus dalykus. Anksčiau aš tikrai dažnai kurdavau iš kovos, kentėjimo, iš savęs ardymo pozicijos. Temų yra, aišku, įvairių, bet siekiu psichiškai savęs nebekankinti ir nebeardyti. Kūryba gali būti ne tik kančios, bet ir džiaugsmo dalykas. Kai sergi, sunku rasti džiaugsmo. Būna visokių frustracijų, bet vis tiek stengiesi pasiekti vidinę ramybę ir kurti iš tos ramybės būsenos. Kurti iš džiaugsmo iki galo nepavyksta, bet vis tiek projektuoju save link kažkokios harmonijos. Depresija mane pamokė susirūpinti savo, artimųjų ramybės, harmonijos būsena. Mes visi pratę labai daug dirbti, daug informacijos aplink save turėti ir apdoroti ją. O kartais reikia tiesiog atsitraukti ir daryti tai, kas tau neša džiaugsmą. Ir  muzika atsirado turbūt dėl to, kad ji tiesiog iš principo neša džiaugsmą.

    Kaip apibūdintumėte savo klausytoją?
    Oi, neįsivaizduoju! Galbūt tai žmonės, kurie mėgsta ne tik rimtai, bet kažkiek ir su ironija, su šypsena matyti dalykus. Rimtai visko nereikia priimti. Klausytojas, kuris yra atviras nerimtumui, atviras šypsenai, ironijai, nes galų gale juk reikia ir iš savęs pasijuokti.

    Nėra žymių.

    Related Posts

    • KVIEČIAME SIŪLYTI PRETENDENTUS KULTŪROS MAGISTRO VARDUI GAUTI

      By Živilė Putnienė | Comments are Closed

      Kviečiame Klaipėdos kultūros organizacijas bei fizinius asmenis siūlyti pretendentus Klaipėdos kultūros magistro vardui gauti. Klaipėdos kultūros magistro vardas suteikiamas Klaipėdos miesto menininkams ar kitiems kultūros darbuotojams už išskirtinius nuopelnus miesto kultūrai. Siūlant pretendentą, prašome atsiųsti:Skaityti daugiau

    • Pavasario alasas

      By Dalia | Comments are Closed

      Gegužės pabaigtuvėms Klaipėdos universiteto Botanikos sodas rengia „Pavasario alasą“ KU Botanikos sodas žydinčią gegužę palydi tradiciniu renginiu „Pavasario alasas”. Gegužės 27-ąją, penktadienį,  16 val. kviečiami visi, nuo kūdikio iki senjoro, pasimėgauti žydinčiais augalais, pasitikti vasarą,Skaityti daugiau

    • Playback Theatre spektaklis

      By Dalia | Comments are Closed

      2022 m. gegužės 30 d. 17.00 val. Klaipėdos universiteto Teatro salė (319 aud., S. Nėries g. 5, Klaipėda) Tai neįprastas teatras, kuriame žiūrovai dalijasi savo istorijomis, o aktoriai jas iškart paverčia sceniniu spektakliu. Scenoje jumsSkaityti daugiau

    • IV tarptautinis kamerinės muzikos festivalis IMPRESIJOS

      By Dalia | Comments are Closed

      IV tarptautinis kamerinės muzikos festivalis IMPRESIJOS – tęstinis aukštos kultūrinės ir meninės vertės projektas. Dauguma jo renginių yra skirti paminėti Klaipėdos miesto 770-ąjį gimtadienį, aktyviai įtraukiant į renginius tik tarptautinių konkursų laureatus – KVMT teatroSkaityti daugiau

    • Klaipėdos smėlio pilies karaliai

      By Dalia | Comments are Closed

      Kviečiame į pozityvių emocijų projekto „Klaipėdos smėlio pilies karaliai“, skirto Klaipėdos miesto 770 m. jubiliejui paminėti, renginį, kuris vyks birželio 1 d. 17.00 val. Klaipėdos piliavietėje (Priešpilio g. 2). 18.30 val. šventės kulminacija – KlaipėdosSkaityti daugiau

    • 770 kilometrų Klaipėdai

      By Dalia | Comments are Closed

      Kviečiame švęsti Klaipėdos miesto gimtadienį ir dalyvauti Klaipėdos miesto vaikų ir jaunimo žygyje „770 kilometrų Klaipėdai“! Data: 2022-06-08 (trečiadienis)  Startas ir finišas: Vasaros estrada, Liepojos g. 1 Dalyviai: Klaipėdos miesto ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo vaikų, bendrojo ugdymo ir neformaliojoSkaityti daugiau

    ToliauAtgal

    Artimiausi renginiai

    gegužės
    Geg 25 2022

    Šiuolaikinės juvelyrikos simpoziumo paroda „LandJewelry / Žemės juvelyrika“

    Klaipėdos galerija, Bažnyčių g. 6
    Geg 25 2022

    Romos Auškalnytės paroda „Kūnas kaip tekstas“

    Klaipėdos kultūrų komunikacijų centras
    Geg 25 2022

    Jaunimo biblioteka kviečia į „Technotoriumą“

    Klaipėdos miesto Imanuelio Kanto viešoji biblioteka
    Geg 25 2022

    DELMONŲ GALERIJA – NAUJAS SEZONAS

    Geg 25 2022

    Paroda „Senoji Klaipėda. Iš M. Ehrhado stiklo negatyvų“

    Mažosios Lietuvos istorijos muziejaus kiemas
    Geg 25 2022

    Dailininko Horst Skodlerrak paroda

    Renginių nerasta!
    + Užkrauti daugiau
    7⃣7⃣0⃣ Kviečiame į pozityvių emocijų pro 7⃣7⃣0⃣ Kviečiame į pozityvių emocijų projekto „Klaipėdos smėlio pilies karaliai“, skirto Klaipėdos miesto 770 m. jubiliejui paminėti, renginį, kuris vyks birželio 1 d. 17.00 val. Klaipėdos piliavietėje (Priešpilio g. 2).
⚡ 18.30 val. šventės kulminacija – Klaipėdos piliavietės simbolinis apkabinimas.
🎥 Reginys bus filmuojamas. Šventinis koncertas, mokinių piešiniai ant asfalto ir piliavietės apkabinimas  taps 770 m. gimtadienio dovana Klaipėdai.
#kulturosuostas #klaipeda #klaipeda770 @KlaipedosJaunimoCentras
    7⃣7⃣0⃣ kilometrų Klaipėdai❗ 🚶‍♂ K 7⃣7⃣0⃣ kilometrų Klaipėdai❗
🚶‍♂ Kviečiame švęsti Klaipėdos miesto gimtadienį ir dalyvauti Klaipėdos miesto vaikų ir jaunimo žygyje „770 kilometrų Klaipėdai“!
🚶 Data: 2022-06-08 (trečiadienis) 
👀 Startas ir finišas: Vasaros estrada, Liepojos g. 1
🚶‍♀ Dalyviai: Klaipėdos miesto ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo vaikų, bendrojo ugdymo ir neformaliojo vaikų švietimo mokyklų mokinių grupės.
ℹ DAUGIAU: #kulturosuostas #klaipeda #klaipeda770 Klaipėdos vaikų laisvalaikio centras
    Minint Europos jūros dieną, šeštadienį lygiai Minint Europos jūros dieną, šeštadienį lygiai vidurdienį Kruizinių laivų terminale vyko iškilminga Klaipėdos laivų parado dienos atidarymo bei Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos studentų priesaikos ceremonija.
⚓ LAJM studentai prisiekė stiprinti Lietuvos, kaip jūrų valstybės prestižą, tikslingai panaudoti aukštojoje mokykloje įgytas žinias, vykdyti patikėtas pareigas, užduotis, būti dorais ir garbingais jūrininkais, jūrų verslo atstovais. 
⚓ Taip pat LAJM studentai - KJP Jaunesniųjų karininkų vadų mokymų klausytojai ištarę svarbiausios gyvenime priesaikos, Kario priesaikos žodžius, prisiekė Lietuvos vėliavai, įsipareigojo prieš save, savo artimuosius, Tėvynę ir jos žmones, negailėdami savo jėgų ir gyvybės ginti Lietuvos valstybę, puoselėti ir ginti jos laisvę.
#kulturosuostas #klaipeda #klaipeda770 LAJM Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla
    𝓚𝓸𝓷𝓬𝓮𝓻𝓽𝓪𝓼 𝓼̌𝓮𝓲𝓶𝓪𝓲 „𝓢̌𝓲𝓽𝓪𝓼, 𝓚𝓲𝓽𝓪𝓼 𝓲𝓻 𝓐𝓷𝓪𝓼“ su Klaipėdos brass kvintetu 
🎺 Birželio 1 d., trečiadienį, 12.00 ir 18.30 val.
🎷Šitas, Kitas ir Anas – tai trys geriausi draugai, kurie kartu kuria jiems patinkančią muziką. Vieną dieną jie nusprendžia dalyvauti „Geriausios dainos konkurse“. Noras laimėti konkursą, būti pripažintu ir žinomu draugus išskiria. Nors kiekvienas tiki savo sukurta daina ir siekia laimėjimo, jie susiduria su tam tikrais sunkumais ir iššūkiais. 
🎼 DAUGIAU: #kulturosuostas #klaipeda #klaipeda770
    ♦ Festivalis „𝙏𝙖𝙪𝙩𝙞𝙣𝙞𝙪 ♦ Festivalis „𝙏𝙖𝙪𝙩𝙞𝙣𝙞𝙪̨ 𝙠𝙪𝙡𝙩𝙪̄𝙧𝙪̨ 𝙙𝙞𝙚𝙣𝙖“ 𝐠𝐞𝐠𝐮𝐳̌𝐞̇𝐬 𝟐𝟖 𝐝. Klaipėdoje, Danės skvere prie Arkos paminklo 🇺🇦
𝟭𝟰.𝟬𝟬 val. mugė. 🇰🇿 Mugėje savo kultūrą, paveldą ir tradicijas pristato net 14 skirtingų tautų, bendrijų ar bendruomenių veikiančių Klaipėdoje ar kituose Lietuvos miestuose –  tautinė atributika, amatininkų dirbiniai, rankdarbiai, meniniai kūriniai ir nacionaliniai patiekalai.🇪🇸 Bus galima paragauti kazachiškų spurgų, rusiškų ir ukrainietiškų bandelių, azerbaidžanietiškos dalmos, armėniškų gata pyragėlių, žydiško foršmako, Klaipėdos krašto kafijos ir dar daug kitų įvairiausių patiekalų. 🇦🇲
𝟭𝟱.𝟬𝟬 val. koncertas.🇩🇪 Išgirsite armėniškas, totoriškas, lenkiškas, latviškas, vokiškas, baltarusiškas, ukrainietiškas, žydiškas dainas. Matysite azerbaidžaniečių, kazachų, rusų, ispanų, tiurkų tautų šokius. 🇦🇿
🇹🇷 Ateikite, pamatykite, išgirskite ir paragaukite! 🇱🇻
#kulturosuostas #klaipeda #klaipeda770
    Tai vakaras, kai Kruizinių laivų terminalo krant Tai vakaras, kai Kruizinių laivų terminalo krantinės visada atrodo per mažos, bet pats pasijunti nuostabios jūrinės bendruomenės dalimi. ⚓🚢🌊Sušiauštas vėjo, nuplautas lietaus, sušildytas žmonių - XII KLAIPĖDOS LAIVŲ PARADAS su visomis savo spalvomis ir emocijomis.💙🚢 
NUOTRAUKOS @rimeika_photo 
#kulturosuostas #laivuparadas #klaipeda
    𝙊𝙥𝙚𝙧𝙖 𝙫𝙖𝙞𝙠𝙖𝙢𝙨 𝙊𝙥𝙚𝙧𝙖 𝙫𝙖𝙞𝙠𝙖𝙢𝙨 „𝙕̌𝙫𝙖𝙞𝙜𝙯̌𝙙𝙯̌𝙞𝙪̨ 𝙤𝙥𝙚𝙧𝙖“ gegužės 29 d. 12 val. Žvejų rūmuose
🎯 Pagaliau išsipildo pelių troškimas prisikimšti pilvus, kurį įgyvendina iš dangaus nukritusi žvaigždė. Klasikinė auksinės žuvelės, išpildančios tris norus, istorija perkeliama į sausumą. Išbadėjusios pelės pirmo noro dėka pasotina pilvus. Po to Pelių Karalius užsigeidžia tapti scenos žvaigžde, kad galėtų amžinai maudytis šlovės ir garbės spinduliuose. Vyksta muzikinį TV šou primenantis konkursas, kurį laimėjęs Pelių Karalius sulaukia taip trokšto populiarumo. Tačiau žvaigždžių pasaulio spindesys išblėsta, kai Pelių Karalius išpuiksta ir atstumia ne tik drauges peles, bet ir savo prodiuserį. Tada jį akimirksniu nukonkuruoja nauja žvaigždė Lady Kvaka. Teisybės ieškoti pelės išvyksta į kosmosą – pas žvaigždę, pildančią norus… 
#kulturosuostas #klaipeda #klaipeda770
    🎭 TARPTAUTINIS TEATRO FESTIVALIS „TheATRIUM“ 
➡ REMYGA / Valstybinis Šaulių dramos teatras
➡ 2022 05 22, 17:00–20:00, Klaipėdos dramos teatre
⏩ Pjesės veiksmas vyksta prieštaringais 1988–1992 m. Šiauliuose. Daugelis dar gerai prisimename šį sudėtingą pokyčių laiką, kai su nepriklausomybės idealizmu grūmėsi tamsiosios senųjų struktūrų jėgos. Tarp šių dviejų jėgų blaškosi ir pagrindinis pjesės herojus Remyga. Atitarnavęs sovietinėje armijoje Afganistane, Remyga grįžta į gimtuosius Šiaulius.
ℹ DAUGIAU: https://bit.ly/3v4Ruo0
#kulturosuostas #theatrium #klaipedosdramosteatras
    Minėdama Europos jūros dieną jūrinė bendruome Minėdama Europos jūros dieną jūrinė bendruomenė pasitiko XII KLAIPĖDOS LAIVŲ PARADĄ. ⚓🚢 
Jaukiai spingsint laivų iliuminacijoms, Kuršių marios sušvito pasiilgtu vaizdu - šventiška laivų kolona, kurios priešakyje - legendinė jachta „Lietuva“. 🇱🇹 🚢Žinoma, vakarėjant, tradiciniu šokiu apdovanojo ir „Towmar Baltic“  vilkikai. 💙
NUOTRAUKOS Nerijaus Jankausko.
#kulturosuostas #laivuparadas #laivuparadas2022 #klaipeda
    Gegužės 21 d. 𝙇𝙖𝙞𝙫𝙪̨ 𝙥𝙖𝙧𝙖𝙙𝙖𝙨 atplaukia į Klaipėdą!
⚓ Pirmieji šventinės dienos renginiai sujauks ramią Dangės upės tėkmę, mat čia visą pusdienį karaliaus Klaipėdos irklavimo centras: vyks baidarių ir kanojų irklavimo pirmenybės, triukšmingas ir spalvingas upės paradas, vikingų valčių varžytuvės.
⚓ Danės krantinėje šalia Kruizinių laivų terminalo savo denius atvers ir lankytojų lauks specialiųjų tarnybų laivai.
⚓ Šventinis laivų ir laivelių paradas Kuršių mariose prasidės leidžiantis sutemoms. Vandeny pasklidusius šventės dalyvius ir žiūrovus pasveikins didysis „TT Line“ keltas „Tom Sawyer“.
⚓ Klaipėdos laivų parado dalyviai kasmet varžosi, kuris taps išradingiausias, linksmiausias ar spalvingiausias.
 #kulturosuostas #klaipeda #klaipeda770 #laivuparadas
    • Renginiai
    • Klaipėdai 770
    • Apie projektą
    • Video
    • Kontaktai


    2022 „Klaipėdos šventės“. Visos teisės saugomos.

    Sekite mus

    • Renginiai
    • Klaipėdai 770
    • Apie projektą
    • Video
    • Kontaktai
    Kultūros uostas