Kultūros uostasKultūros uostasKultūros uostasKultūros uostas
  • Renginiai
  • Klaipėdai 770
  • Apie projektą
  • Video
  • Kontaktai

LMTA Klaipėdos fakulteto jubiliejus: sveikinimus apvainikuos vargonų muzika  

    Pagrindinis Naujienos LMTA Klaipėdos fakulteto jubiliejus: sveikinimus apvainikuos vargonų muzika  
    ToliauAtgal

    LMTA Klaipėdos fakulteto jubiliejus: sveikinimus apvainikuos vargonų muzika  

    By Živilė Putnienė | Naujienos | Comments are Closed | 2021-09-30 | 0

    Koncerte, skirtame Lietuvos muzikos ir teatro akademijos (LMTA) Klaipėdos fakulteto 50-mečiui, suskambės branda mažai nuo šio jubiliejaus atsiliekantys koncertų salės vargonai. Sukakties proga  1975 m. iš Čekijos  atgabentais koncertiniais vargonais gros viena labiausiai patyrusių Lietuvos vargonininkių – Renata Marcinkutė-Lesieur.

     Spalio 1-ąją 18.30 val. garbingai sukakčiai skirtą koncertą dovanos Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro simfoninis orkestras, vadovaujamas vyriausiojo dirigento Tomo Ambrozaičio. Koncerto programoje skambės Johanno Sebastiano Bacho Tokata ir fuga d-moll vargonams, Georgo Friedricho Händelio Koncertas vargonams ir styginių orkestrui F-dur, op. 4 Nr. 5, bei Camille‘io Saint-Saënso Simfonija Nr. 3, c-moll, op. 78 („Vargonų simfonija“).

    Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras ir LMTA Klaipėdos fakultetas – dvi glaudžiai susijusios uostamiesčio švietimo ir kultūros įstaigos, nes viena ugdo, o kita leidžia skleistis šios aukštosios mokyklos absolventų kūrybinėms ambicijoms.

     Salė turinti vargonus
    LMTA Klaipėdos fakultetas – ryškus Vakarų Lietuvos scenos meno studijų švyturys. 1971 m. Klaipėdoje pradėjo veikti Šiaulių pedagoginio instituto Klaipėdos muzikos fakultetas. 1975-aisiais jis tapo anuometinės Lietuvos valstybinės konservatorijos dalimi ir vietoje vieno buvo įkurti du (kultūros ir pedagogikos) fakultetai, kuriuose buvo rengiami muzikos pedagogai, choreografai ir mėgėjų teatro režisieriai. Anuometinio fakultetų prorektoriaus Vytauto Jakelaičio iniciatyva buvo rekonstruota koncertų salė ir pradėta ieškoti galimybių joje pastatyti naujus koncertinius vargonus. Talkinant Prof. Leopoldui Digriui, čia buvo įrengti dviejų manualų, trisdešimties registrų čekų firmos „Rieger-Kloss“ vargonai, skirti atlikti kuo įvairesnį koncertinį repertuarą.

    1975 m. gruodžio 27 dieną įvyko iškilmingas vargonų inauguracijos koncertas, kuriame, dalyvaujant gamintojų atstovams, pasirodė prof. L. Digrys ir prof. Sauliaus Sondeckio vadovaujamas Lietuvos kamerinis orkestras. Iki pat 1991-ųjų tai buvo vieninteliai XX a. antroje pusėje įrengti vargonai Klaipėdoje, tapę reikšmingu miesto muzikinės kultūros židiniu. 1995–2018 m. fakultetai veikė kaip Klaipėdos universiteto padalinys, tapęs KU Menų akademija. 2018 m. šis padalinys vėl įsiliejo į Lietuvos muzikos ir teatro akademijos sudėtį.

    Kviečia įvertinti vargonų skambesį
    „Prorektorius V.Jakelaitis buvo labai puikus žmogus, daug padėjęs vargonų kultūros populiarinimui. Jo dėka buvo gautas leidimas ir finansavimas LMTA Klaipėdos fakulteto koncertų salėje pastatyti vargonus. Rekonstruojant salę, buvo išgriauta truputis sienos dešiniame scenos šone, ir ten tarsi atskirame kambarėlyje įkurdinti vargonų vamzdžiai, kitos dalys. Vietoje trūkstamos sienos dalies padarytas gražus vargonų fasadas matomas publikai. Lietuvai dar esant Sovietų sąjungos dalimi atsigabenti vargonus – buvo sudėtingas uždavinys: pradžioje lėšos buvo pervestos į Maskvą, o tada nupirkti „Rieger-Kloss“ vargonai iš Čekijos. Rinktis mums niekas neleido. Tokia buvo ano meto situacija. Kaip skamba fakultetų vargonai nežinau, nes aš  jais tik grojau, o grojant esi labai arti vargonų. Man atrodo, kad puikiai. Kaip girdisi salėje – kviečiu įvertinti klausytojus“,- siūlo profesorius L.Digrys.

    Digrys – žymiausias, interpretacijos meistriškumu nepranoktas Lietuvos vargonininkas. Muzikos mokslus baigė pas iškilius specialybės pedagogus G.Ginzburgą (fortepijonas) ir L.Roizmaną (vargonai) pasaulyje ir šiandien garsioje Maskvos P. Čaikovskio konservatorijoje. Grįžęs į Lietuvą, nepaisydamas tuometinio požiūrio į vargonus kaip į bažnytinį instrumentą, Leopoldas Digrys iš karto ėmėsi visapusiškai populiarinti vargonus: intensyviai koncertavo Lietuvoje ir pasaulyje, iniciavo vargonų muzikos festivalius, rūpinosi vargonų statymu pagrindinėse Lietuvos koncertų salėse ir bažnyčiose, steigė vargonų mokymą ir jam vadovavo Lietuvos muzikos mokymo įstaigose. Profesorius pagrįstai laikomas šiuolaikinės koncertinės vargonų muzikos klestėjimo pradininku.

    Grojo rečitalius tarptautiniuose festivaliuose
    Vargonininkė Renata Marcinkutė-Lesieur – Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje baigė fortepijono bei vargonų studijas. Po studijų Lietuvoje stažavo „Mozarteumo“ universitete Zalcburge, prof. Heriberto Metzgerio klasėje. 1989 m. laimėjo antrąją premiją Tarptautiniame vargonininkų konkurse Kijeve; 1991 m. tapo Floro Peeterso meistriškumo kursų (Belgija) bei Tarptautinio Mikalojaus Konstantino Čiurlionio pianistų ir vargonininkų konkurso laureate.

    Vargonininkė grojo su violončelininkais Davidu Geringu, Ivanu Monighetti, marimbininke Linda Maxey, kitais žymiais atlikėjais. Ji nuolat kviečiama būti tarptautinių vargonininkų konkursų žiuri nare tiek Lietuvoje, tiek ir kitose Europos šalyse; yra grojusi rečitalius tarptautiniuose vargonų muzikos festivaliuose daugelyje Europos šalių, taip pat Meksikoje, JAV. Profesorė nuolat kviečiama groti vargonų inauguracijos renginiuose Lietuvoje ir užsienyje.

    Renata Marcinkutė-Lesieur nuolatos kviečiama dėstyti įvairiose Europos muzikos akademijose. Vargonų meistriškumo kursus vedė Zalcburgo universitete „Mozarteum“, Poznanės muzikos akademijoje Lenkijoje, Italijoje Nino Rota konservatorijoje Monopoli, Cagliari P. Luigi di Palestrina konservatorijoje, Švedijoje – Stokholmo muzikos akademijoje.

    Didžiausias atlygis – ryšys su klausytojais
    Vargonininkė yra daugelio lietuvių autorių kūrinių vargonams pirmoji atlikėja. 2015 m. LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė apdovanojo R. Marcinkutę-Lesieur ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu. 2017 m. už nuopelnus Lietuvos kultūrai buvo apdovanota LR Kultūros ministrės garbės ženklu „Nešk savo šviesą ir tikėk“. 2021 m. už vargonų muzikos sklaidą, nuopelnus Vilniaus miestui Šv. Kristoforo statulėle.

    Šiuo metu R. Marcinkutė-Lesieur yra Lietuvos muzikos ir teatro akademijos profesorė, Religinės muzikos centro, surengiančio per metus virš 60 koncertų, pirmininkė, Kristupo vasaros festivalio Sakralinės muzikos valandų Šv. Kazimiero bažnyčioje meno vadovė, Vilniaus Šv. Kazimiero (jėzuitų) bažnyčios vargonininkė. Daugiau nei dviejų dešimtmečių veiklą Religinės muzikos centre ir vargonavimą Šv.Kazimiero bažnyčioje moteris vadina dvasine atgaiva, o didžiausią atlygį jai teikia ryšys su klausytojais.

    Nėra žymių.

    Related Posts

    • KVIEČIAME SIŪLYTI PRETENDENTUS KULTŪROS MAGISTRO VARDUI GAUTI

      By Živilė Putnienė | Comments are Closed

      Kviečiame Klaipėdos kultūros organizacijas bei fizinius asmenis siūlyti pretendentus Klaipėdos kultūros magistro vardui gauti. Klaipėdos kultūros magistro vardas suteikiamas Klaipėdos miesto menininkams ar kitiems kultūros darbuotojams už išskirtinius nuopelnus miesto kultūrai. Siūlant pretendentą, prašome atsiųsti:Skaityti daugiau

    • KLAIPĖDOS 770-AJAM GIMTADIENIUI – KARILIONO MUZIKA

      By Dalia | Comments are Closed

      Birželio 24-ąją Klaipėdos koncertų salė pristatys Laikrodžių muziejaus kiemelyje vyksiantį IX Klaipėdos kariliono festivalį. Koncertines programas ruošia ilgamečiai Koncertų salės karilionininkai Stanislovas Žilevičius ir Kęstutis Kačinskas bei Klaipėdos kamerinis orkestras. Festivalis sulauks ir svečių išSkaityti daugiau

    • Augančios džiazo žvaigždės – EMILIJA BUCCI BAND ir The BLEACH BAND

      By Dalia | Comments are Closed

      28-ojo Klaipėdos pilies džiazo festivalio programoje, kaip ir kasmet, išvysite ryškiausias improvizacinio muzikos žanro žvaigždes, užtikrintai žengiančias į sceną, sutinkamas ir išlydimas gausiomis ovacijomis ir neabejojančias jų atliekamos muzikos poveikio galia. Tokie scenos grandai, kaipSkaityti daugiau

    • „Motel Kaijū“ – džiazo kvartetas, nepaisantis jokių muzikinių kanonų

      By Dalia | Comments are Closed

      „Motel Kaijū“ – džiazo kvartetas, nepaisantis jokių muzikinių kanonų – netrukus Klaipėdoje. Pirmasis XXVIII Klaipėdos pilies džiazo festivalio vakaras, Kruizinių laivų terminale, žada būti įsimintinas. Vieni pirmųjų scenoje pasirodys „Motel Kaijū“ – tai menininkų kvartetasSkaityti daugiau

    • Festivalio „Lauksnos“ svečias iš Zimbabvės

      By Dalia | Comments are Closed

      Menas kurti ir groti tradiciniu pirštais skambinamu muzikos instrumentu Mbira/Sansi (Malavis – Zimbabvė). Tradicija įtraukta 2020 metais į UNESCO Reprezentatyvųjį žmonijos nematerialaus kultūros paveldo sąrašą. Švedijoje gyvenantis įvairiapusiškas muzikos atlikėjas Cris Gera pristato šią unikaliąSkaityti daugiau

    • Festivalio „Lauksnos“ svečiai iš Sakartvelo

      By Dalia | Comments are Closed

      Kviečiame susipažinti su festivalio „Lauksnos“ dalyviais ir jų puoselėjamomis tradicijomis. Sakartvelo imtynių federacija pristato dvi senas nacionalinių imtynių sporto šakas: čidaoba bei chridoli. Tradicijos įtrauktos 2018 metais į UNESCO Reprezentatyvųjį žmonijos nematerialaus kultūros paveldo sąrašą.Skaityti daugiau

    ToliauAtgal

    Artimiausi renginiai

    birželio
    Bir 25 2022

    Netradicinė šiaudinių sodų paroda „Lietuviškas sodas pasitinka ir palydi“

    Klaipėdos autobusų stotis
    Bir 25 2022

    Padovanok haiku 770-ąjį gimtadienį švenčiančiai Klaipėdai!

    Bir 25 2022

    Paroda „Senoji Klaipėda. Iš M. Ehrhado stiklo negatyvų“

    Mažosios Lietuvos istorijos muziejaus kiemas
    Bir 25 2022

    TREČIASIS FESTIVALIS „LAUKSNOS“ – TRADICIJOS VEIDAS

    Įvairios Klaipėdos miesto erdvės
    Bir 25 2022

    Kviečiame teikti paraiškas knygos apie filosofą I. Kantą leidybai

    Bir 25 2022

    DELMONŲ GALERIJA – NAUJAS SEZONAS

    Renginių nerasta!
    + Užkrauti daugiau
    📣 Birželio 17 d. 18.30 val. vyks paskutinė Kl 📣 Birželio 17 d. 18.30 val. vyks paskutinė Klaipėdos koncertų salės (KKS) koncertinio sezono programa „Apsauganti skraistė”. Scenoje susitiks du orkestrai - Klaipėdos kamerinis ir Šiaulių kamerinis orkestras „Camerata Solaris“. Programai diriguos Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro vyriausiasis dirigentas Ričardas Šumila. 
ℹ DAUGIAU: #kulturosuostas #klaipeda #klaipeda770
    📕 Birželio 21 d. 17.00 val. Klaipėdos miesto 📕 Birželio 21 d. 17.00 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka kviečia į žurnalistės, radijo ir televizijos laidų vedėjos Živilės Kropaitės-Basiulės knygos „Fainiausia  pasauly močiutė“ pristatymą. 
📗 Renginys vyks Interaktyvioje vasaros skaitykloje Karlskronos aikštėje.
📙 DAUGIAU: #kulturosuostas #klaipeda #klaipeda770
    LIKO 29 DIENOS! 𝐋𝐈𝐄𝐏𝐎𝐒 𝟏𝟑 LIKO 29 DIENOS! 
𝐋𝐈𝐄𝐏𝐎𝐒 𝟏𝟑-𝟏𝟕 𝐃𝐈𝐄𝐍𝐎𝐌𝐈𝐒,  Klaipėdoje suplevėsuos tarptautinio folkloro festivalio - 𝐄𝐔𝐑𝐎𝐏𝐈𝐀𝐃𝐀 vėliavos. 💃💚 Spalvingi tautiniai kostiumai, dainos ir šokiai, bendrystė ir draugystė, visos Europos kultūra atkeliauja į Klaipėdą! 
🔶 𝐅𝐄𝐒𝐓𝐈𝐕𝐀𝐋𝐈𝐎 𝐏𝐑𝐎𝐆𝐑𝐀𝐌𝐀:🔶
LIEPOS 13 D. TREČIADIENIS
▶ 20.00–22.00 Tautinės kultūros pasveikinimo vakaras (Teatro a.)
LIEPOS 14 D. KETVIRTADIENIS
▶10.00–18.00  Pasirodymai gatvėse (Teatro a., Karlskronos a., prie skulptūros „Žvejys“ ir paminklo vieningai Lietuvai „Arka“, Jono kalnelis, aikštė prie burlaivio „Meridianas“, Danės skveras)
▶11.00 Oficialus „Europiados“ forumo atidarymas (Turgaus g.). Forumas veiks iki 18.00 val.
▶19.00–22.00 Atidarymo ceremonija (Vasaros estrada)
▶22.00–24.00 „Europiada“ naktį (Vasaros estrada)
LIEPOS 15 D. PENKTADIENIS
▶10.00–12.00 Muzikos grupių koncertai (Teatro a.)
▶10.00–18.00 „Europiados“ forumas (Turgaus g.)
▶10.00–18.00 Pasirodymai gatvėse (Teatro a., Karlskronos a., prie skulptūros „Žvejys“ ir paminklo vieningai Lietuvai „Arka“, Jono kalnelis, aikštė prie burlaivio „Meridianas“, Danės skveras)
▶15.00–17.00 Vaikų grupių koncertas (Teatro a.)
▶17.00–18.00 „Europiados“ vaikų balius (Teatro a.)
▶19.00–21.00 Chorų koncertas Klaipėdos koncertų salėje (Šaulių g. 36)
▶22.00–00.00 „Jam Session – „Europiada“ naktį (Teatro a.)
LIEPOS 16 D. ŠEŠTADIENIS
▶10.00–12.00 Regionų kūrybinės dirbtuvės (Teatro a.)
▶10.00–12.00 Vaikų kūrybinės dirbtuvės (Vasaros estrada)
▶10.00–18.00 „Europiados“ forumas (Turgaus g.)
▶10.00–13.00 Pasirodymai gatvėse (Teatro a., Karlskronos a., prie Žvejo ir „Arkos“ paminklų, Jono kalnelis, aikštė prie burlaivio „Meridianas“, Danės skveras)
▶17.00–19.00 Didysis „Europiados“ paradas. Maršrutas: J. Janonio g., Herkus Mantas g., Atgimimo a., Tiltų g., finišas – Senojo turgaus žiedas.
▶21.00–00.00 „Europiados“ balius (Teatro a.)
LIEPOS 17 D. SEKMADIENIS
▶11.00–12.00 Ekumeninės mišios (Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės bažnyčia, Rumpiškės g. 6)
▶16.00–18.00 Uždarymo koncertas (Vasaros estrada)
#europiada2022 #europeade2022 #europeadeKlaipeda #klaipeda #klaipeda770
    4⃣0⃣ Klaipėdos Žvejų rūmams – 40! 1982 m 4⃣0⃣ Klaipėdos Žvejų rūmams – 40!
1982 m. birželio 18 d. buvo iškilmingai atidaryti Klaipėdos Žvejų kultūros ir sporto rūmai. Penktadienį (birželio 17 d.) šviečiant saulei (tikimės) išeisime „patriukšmauti“ į miestą ir jubiliejiniu džiugesiu pasidalinti su Jumis. 
📣 Šventinis Žvejų rūmų mini konvojus, kuriame – mišraus choro „Cantare“ dainininkai, Klaipėdos pilies teatro  ir pantomimos teatro „A“ aktoriai, „Vėlungos“ šokėjai ir Žvejų rūmų administracija – pražygiuos (o kai kur ir užsuks) šiuo maršrutu:
🔹10.00 Kavinė „Kavos architektai“ (H. Manto g.  9) 
🔸 10.25 Klaipėdos miesto savivaldybė (Liepų g. 11) 
🔹10.45 Dienraščio ,,Klaipėda“ ofisas/ K centras (Naujojo Sodo g. 1 a)
🔸 11.05 Klaipėdos rotušė (Danės g. 17) 
🔹11.25 Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos centras (Turgaus g. 7) 
🔸 11.40 Teatro aikštė
Maloniai kviečiame trumpam pakilti nuo darbo stalų, atverti kabinetų langus ar išeiti į gatvę ir pasidžiaugti kartu.
#kulturosuostas #klaipeda #klaipeda770 Žvejų rūmai
    🔹 Kviečiame Jus birželio 15 d. (trečiadienį 🔹 Kviečiame Jus birželio 15 d. (trečiadienį), 11.00 val. susitikti prie Klaipėdos Karalienės Luizės jaunimo centro tvoros (Naujojo Sodo g. pusėje), kur Jums pristatysime naują parodą – „Klaipėdai – 770. Darbų ir Žiemos uostai 1910–1939 m.“ 
🔹 Parodos kuratorius, Lietuvos jūrų muziejaus istorikas Dainius Elertas ir muziejaus direktorė Olga Žalienė papasakos Jums, kodėl svarbu, minint Klaipėdos uostamiesčio sukaktį, prisiminti ir jau primirštas istorines erdves. Naujoji paroda primins, kad Senojo Klaipėdos uosto erdvės buvo atviros miestui, čia derėjo darbas, viešumas ir prieinamumas.
🔹 Mažuosius Klaipėdos Karalienės Luizės jaunimo centro stovyklautojus su uostu ir tuo, kaip jis veikia supažindins Lietuvos jūrų muziejaus edukatorius Mindaugas Žvirgždys. 
#kulturosuostas #klaipeda #klaipeda770
    Birželio 29 d., trečiadienis, 19.30 val. Klaipė Birželio 29 d., trečiadienis, 19.30 val. Klaipėdos koncertų salėje
🔸 Giedrius Nakas: „Sapnas, kurį pamiršau“ 
Programa: Giedrius Nakas
🔸 Pianistas, kompozitorius ir dainininkas Giedrius Nakas vėl sugrįžta į Klaipėdą! Šįkart jis su kolegomis pristatys savo naują džiazo albumą „The Dream I Forgot“ / „Sapnas, kurį pamiršau“. Pasak Giedriaus, „pavadinimo reikšmė gali būti suprantama kaip sapnas, kurio vos prabudus nebeatsimename, tik jaučiame, kad sapnavom kažką ypatingo ir įspūdingo. Arba svajonė, kurios siekėm, bet dabar ją pamiršom, apleidom arba esam priversti ją pamiršti“.
#kulturosuostas #klaipeda #klaipeda770
    2022 metų birželio 18 d. Klaipėdos centre, Seno 2022 metų birželio 18 d. Klaipėdos centre, Senojo turgaus aikštėje organizuojamas kūrybos festivalis „Žalias Ošas“
Programa:
➡ 14:00 Pantomimos teatro „A“ atidarymo eisena nuo Anikės aikštės iki Senojo turgaus
➡ 15:00-16:00 Poetiniai skaitymai: „GINČAS. Bet čia priėjo Augintinis ir tarė...“
➡ 16:00-22:00 Dainuojamosios poezijos ir bardų koncertas
#kulturosuostas #klaipeda #klaipeda770 Baltas Sodas
    Bob James & Andrey Chmut – svajonė tapusi realy Bob James & Andrey Chmut – svajonė tapusi realybe
🎷🎹 Klaipėdos pilies džiazo festivalis kasmet džiugina originalia programa. Improvizacinės muzikos entuziastai ypatingai laukia finalinės festivalio dalies, kuomet scenoje pasirodo ryškiausios džiazo žvaigždės. Malonių netikėtumų organizatoriai žada ir šiemet. Šeštadienio (liepos 9 d.) programą vainikuos tarptautinis projektas “Bob James & Andrey Chmut” – bendras legendinio amerikiečių džiazo pianisto, dviejų „Grammy“ apdovanojimų laureato Bobo Jameso ir talentingo ukrainiečių saksofonininko Andrejaus Chmuto projektas 🎹🎷
DAUGIAU: #kulturosuostas #klaipeda #klaipeda770 #XXVIIIKlaipėdospiliesdžiazofestivalis
    ♦ Klaipėdos kultūrų komunikacijų centre – ♦ Klaipėdos kultūrų komunikacijų centre – dirbtinis intelektas, intymumas, populiarumo ir kūrinio vertės klausimai bei Klaipėdos utopijos vaizdiniai
🔴 Klaipėdos kultūrų komunikacijų centras (KKKC) visą birželį žada stebinti lankytojus apmąstyti siūlomų temų, potyrių bei praktinių veiklų gausa. Nuo birželio 10 d. KKKC Parodų rūmuose veikia keturios parodos, kurias apžiūrėti atvykęs lankytojas gali užtrukti ne vieną valandą. Be parodų, KKKC organizuoja daugybę kitų renginių: paskaitą apie dirbtinį intelektą, parodos atidarymo dūzges erdvėje HOFAS, kūrybiškumo laboratoriją su Gianluca Sodaro, trumpametražių filmų peržiūrą bei grafikos ir molio dirbtuves šeimoms.
🟥 DAUGIAU: #kulturosuostas #klaipeda #klaipeda770
    Lygiai mėnuo iki nuostabiai spalvingo Europos ša Lygiai mėnuo iki nuostabiai spalvingo Europos šalių tautinės kultūros festivalio 𝐄𝐔𝐑𝐎𝐏𝐈𝐀𝐃𝐀💚
☀ Vis dar svarstot dalyvauti ar ne? Ar tikrai verta ateit, džiaugtis, stebėt? 
👀 Žvilgsnis į nuostabias fotografo David Botond nuotraukas ir atrodo, kad sprendimas daugiau nei aiškus 😊
💙💛 Mes visi skirtingi, bet iš tiesų - mes viena ir nedaloma Europa! Draugystę švenčiam 𝐋𝐈𝐄𝐏𝐎𝐒 𝟏𝟑-𝟏𝟕 𝐃. Klaipėdoje!
#europiada2022 #europeade2022 #europeadeKlaipeda #klaipeda #klaipeda770
    • Renginiai
    • Klaipėdai 770
    • Apie projektą
    • Video
    • Kontaktai


    2022 „Klaipėdos šventės“. Visos teisės saugomos.

    Sekite mus

    • Renginiai
    • Klaipėdai 770
    • Apie projektą
    • Video
    • Kontaktai
    Kultūros uostas