Rugsėjo 30 d. 19.00 val. ir spalio 1 d. 16.00 val. Klaipėdos kultūros fabrike (Bangų g. 5A, Klaipėda).
Improvizacija šviesomis ir šešėliais: Fleur Lemercier
Muzikinė kompozicija: Norbert Pignol
Muzikinė kompozicija, klarnetas: Jean-Pierre Sarzier
Muzikinė kompozicija, saksofonas: Olivier Masson
Improvizacinė mašinerija, erdvės manipuliacija: Eric Marynower, pakaitomis su Benjamin Croizy ir Mehdi Kassi
Šviesų dizainas ir programavimas: Eric Marynower
Konsultavimas, projektuojant robotinius instrumentus: Gilles Reyna / Tribrics
Midi efektai, robotiniai instrumentai: Alex Ratchov
Elektronika pasirodymui: Arpshuino , Orgautomatech, Specktr
Kostiumai: Anne Buguet ir Grenoblio miesto teatro dirbtuvės
Režisūra, robotiniai instrumentai: Fleur Lemercier
Išorinė ausis: Laurent Bigot
Išorinis žvilgsnis: Benjamin Croizy
Partneriai: Les détours de Babel (38) – Théâtre Municipal de Grenoble (38) – Espace Périphérique- Ville de Paris (75) – Usinotopie (31) – Espace Paul Jargot (38) – IIM (07) – Espace Navarre (38) – La Faiencerie (38) – ACCR (26) – Le Mett (07) – Conseil département Isère – DRAC AURA – Ville de Grenoble – ADAMI
Trukmė: 40 min.
Vieta: @Kultūros fabrikas (Bangų g. 5A)
REKOMENDUOJAMA šeimoms ir besidomintiems žaismingomis kosmoso platybėmis
Pasirodymo metu atlikėjai kartu su robotinėmis mašinomis gyvai kuria ir tyrinėja čia ir dabar gimstančius garsus ir vaizdus. „Tamsioji materija“ ir šiandien yra viena iš labiausiai neapibrėžtų fizikos temų,* gaubiama nežinomybės ir neapibrėžtumo, būtinų atlikti tyrinėjimų, formuojančių mūsų žinias ir skatinančių menines fantazijas. Norime žiūrovui parodyti čia ir dabar gimstančius pasaulius, kurių duris atveriame. Ir pakviesti jį lydėti mus šioje kelionėje.
Apskritą įrenginį, kuriame sąveikauja robotinės mašinos ir atlikėjai, dengia ekranas. Pasitelkdami akustinius instrumentus ir technologines priemones, scenoje kuriame improvizuotą garso ir vaizdo dialogą. Jo sėkmę diktuoja atlikėjų konkrečiu metu padarytas sonorinis ar vizualinis pasirinkimas.
Žiūrovai viso spektaklio metu gali laisvai judėti ir keisti savo žiūros tašką. Šis laisvas judėjimas ir ekrano mobilumas, leidžia žiūrovams atverti savo vaizduotę ir sutelkti savo dėmesį į pojūčių ir emocijų paieškas. Mūsų tarpdisciplininis kūrinys, savyje apjungiantis lėlių teatrą, muziką, plastiką ir skaitmeninį meną, siekia sukurti vientisą ir originalią medžiagą, kurios dėka scena tampa kūrybiška ir interaktyvia žaidimų aikštele.
* Tamsioji materija – hipotetinė nežinomos sudėties medžiaga (arba astronominiai objektai), kuri nespinduliuoja ar neatspindi elektromagnetinių bangų, tačiau jos buvimas yra atrandamas iš gravitacinio poveikio matomai (šviečiančiai arba sugeriančiai) medžiagai.
Fleur Lemercier trupės projektai sukurti iš autorinių tekstų, originalių muzikinių takelių, judesių, vaizdo ar garso mašinų ir meilės lėlių teatrui. Jie integruoja kompiuterius, mikro valdymo įrenginius ir kitus skaitmeninio kūrimo pagalbininkus, arba ne. Jie eksperimentuoja su šių medijų santykiais ir kuria tarpdisciplininius poetinius sprendimus. http://compagniefleurlemercier.fr/